Model RFL-C1000

Seria RFL z włókna światłowodowego firmy RAYCUS produkującej najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie źródła FIBER na całym świecie.

Proponowane przez nas źródło o mocy 1000W charakteryzuje się kompaktowością, wytrzymałością oraz wydajnym system zasilania przemysłowego.

OPIS LASERA

Wysokowydajne systemy cięcia RFL produkcji RAYCUS są wytwarzane z aktywnych włókien światłowodowych oraz diód półprzewodnikowych, co łączy dwie najbardziej zaawansowane technologię cięcia laserowego. Lasery światłowodowe wykorzystują diody półprzewodnikowe jako źródło światła. Emitowana wiązka lasera znajduje się wewnątrz włókien światłowodowych i jest dostarczana przez opancerzony elastyczny kabel. Włókna aktywne, specjalne włókna światłowodowe domieszkowane jonami metali rzadkich, pozwalają na bardzo jasne światło z bardzo małego rdzenia, co umożliwia produkcję kilowatowych urządzeń o doskonałej jakości wiązki.

CECHY I ZALETY:

– Doskonała jakość cięcia i znakowania.

– Duży obszar cięcia oraz elastyczność w umieszczaniu urządzenia.

– Trzy razy bardziej wydajne niż lasery CO2.

– Nie wymaga gazu laserowego, co zapewnia oszczędność kosztów cięcia

– Wysoka prędkość cięcia

Raycus z sukcesem opracował pierwszy laser światłowodowy o mocy 25 W, pierwszy laser światłowodowy o mocy 100 W, pierwszy laser światłowodowy o mocy 1 000 W, pierwszy laser światłowodowy o mocy 4000 W, pierwszy laser światłowodowy o mocy 6000 W i pierwszy laser światłowodowy o mocy 10000 W CW w Chinach, i zrealizowana produkcja masowa. Nasz potencjał badawczo-rozwojowy ma dużą przewagę na krajowym rynku tej branży, posiadając dużą popularność i szereg laserów światłowodowych zatytułowanych „National Key Products”.

*Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Nasza firma to ludzie dla których obsługa serwisowa maszyn jest najważniejsza zawsze dopasowujemy ofertę serwisową do potrzeb naszych klientów. Doświadczenie oraz zaplecze techniczne daje gwarancję, że maszynę naprawimy z najwyższą starannością przy użyciu oryginalnych i najlepszych części co gwarantuje skuteczną naprawę.  Zawsze dopasowujemy się do potrzeb serwisowych Klienta. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem.

* INSTRUKCJĘ OBSŁUGI

* CZAS OCZEKIWANIA OKOŁO 10 TYGODNI- LUB DOSTĘPNE OD RĘKI Z MAGAZYNU

* MOŻLIWOŚĆ POMOCY PRZY UZYSKANIU LEASINGU LUB KREDYTU

* PRZED ZAKUPEM PROSIMY O KONTAKT W CELU WERYFIKACJI CZASU OCZEKIWANIA NA LASER

Kontakt: +48 95 752 36 81 kom.:+48 606 191 398 e-mail: biuro@laser-fiber.net

X